Методичний дороговказ

Люди, які втілюють ідеї і поширюють їх, керують світом

ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ                                               

Проект Солонянського районного науково-методичного кабінетує складовою цільового методичного проекту «До вершин майстерності» та електронного методичного кабінету.

Метою започаткування даного проекту є  поповнення банку передового педагогічного досвіду освітян Солонянщини за напрямками:

-           Краща розробка (уроку, класної години, позакласного заходу, методичного заходу, презентації);

-           Улюблений методичний прийом.

Результатом реалізації проекту «Творчий діалог» буде створення картотеки передового педагогічного досвіду (попредметно, по класно, по розділам навчальних програм, тощо) та видання методичного посібника «Парад методичних порад».

Проект розрахований на тих педагогів, які  бажають долучитися до популяризації та поширення власного педагогічного досвіду, вивчення та впровадження досвіду колег, педагогів, які прагнуть стати професіоналами у своїй професійній діяльності, тих, хто вболіває за  майбутнє своїх учнів та вихованців, їх підготовку до самостійного життя.

Представлені напрацювання будуть враховуватись під час атестації педагогічних працівників.

Найактивніші учасники проекту будуть відзначені сертифікатами:

-           при публікації від 5 до 7 розробок учаснику проекту буде вручено бронзовий сертифікат;

-           від 8 до 10 – срібний сертифікат;

-           від 11 і більше – золотий.

Шановні педагоги! Пропонуємо Вам покроковий алгоритм презентації власного досвіду.

Крок 1. Підготуйте розробку (уроку, класної години, позакласного заходу, методичного заходу, презентації) та улюбленого методичного прийому та оформіть їх згідно вимог (дивитися шаблони).

Крок2.Відправте розробки електронною поштою на адресу  .  з поміткою «Творчий діалог». Ваша розробка протягом тижня буде розміщена на сайті Солонянського районного науково-методичного кабінету (у разі затримки зателефонуйте за номером 2-11-07).

Крок 3. Поки методисти перевірять, чи відповідає вимогам Ваш файл (стандартна процедура для всіх) та розмістять на сайті РНМК, залиште декілька коментарів до робіт колег, їм буде приємно).

 

Шаблон  розробки

Шаблон методичного прийому

 

 

 

Запрошуємо до співпраці за наступними посиланнями!

Педагогічна вітальня

Методична підказка