Календар Спартакіади школярів Солонянщини на 2014/2015 н.р.
Назва заходу |
Місце проведення |
Відповідальні |
Дата |
Вересень |
|||
Олімпійський тиждень «Олімпійське лелеченя» (шкільний тур) |
ЗНЗ району |
вчителі фізкультури |
8-13.09.. |
Шкіряний м’яч, 2001 р.н., зональні змагання |
Петриківська НСЗШ Мопрівська СЗШ Сурс.-Михайлівська СЗШ Солонянська СЗШ №2 |
Радченко Ю.О. Титаренко С.П. Скугарєв В.А. Риков С.М. |
17..09. |
Спортивний туризм |
Солоне, Геройський ставок |
Шмигельський М.С. , Хрипко Л.В. Сухінський О.А. |
20.09. |
Шкіряний м’яч, 2002 р.н., зональні змагання |
Петриківська НСЗШ Мопрівська СЗШ Сурс.-Михайлівська СЗШ Солонянська СЗШ №2 |
Радченко Ю.О. Титаренко С.П. Скугарєв В.А. Риков С.М. |
24.09. |
Легкоатлетичний крос, фінал |
Письмечівський ліс |
Шмигельський М.С. Мануйленко В.С. |
27.09 |
Жовтень |
|||
Шкіряний м’яч, 2003 р.н., зональні |
Петриківська НСЗШ Мопрівська СЗШ Сурс.-Михайлівська СЗШ Солонянська СЗШ №2 |
Радченко Ю.О. Титаренко С.П. Скугарєв В.А. Риков С.М. |
01.10. |
Спортивна аеробіка, фінал |
Василівська СЗШ - інтернат |
Шмигельський М.С. В’язова Л.Л. |
08.10. |
Настільний теніс, командні змагання, фінал |
Василівська СЗШ - інтернат |
Шмигельський М.С. Москаленко О.В. |
11.10. |
Футзал, юнаки, зональні змагання |
Новопокровська СЗШ Жданівська СЗШ |
Сєргеєв В.І Денисенко І.М |
15.10. |
Футзал, юнаки, фінал |
Жданівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Денисенко І.М
|
18.10. |
Шкіряний м’яч, 2001 р.н., фінал |
Солонянська СЗШ №2 |
Шмигельський М.С. Риков С.М. |
22.10. |
Шкіряний м’яч, 2002 р.н., фінал |
Солонянська СЗШ №2 |
Шмигельський М.С. Риков С.М. |
25.10. |
Шкіряний м’яч, 2002 р.н., фінал |
Солонянська СЗШ №2 |
Шмигельський М.С. Риков С.М. |
29.10 |
Листопад |
|||
«Олімпійське лелеченя», (районний тур) |
Тритузнянський НВК |
Шмигельський М.С. Баралей І.М. |
05..11. |
Футзал, дівчата, фінал |
Жданівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Скульська Г.П. |
08.11. |
Конкурс малюнків «Олімпійський рух: історія та сьогодення» |
ЗНЗ району |
Шмигельський М.С. вчителі фізкультури |
до 14.11. |
Районні змагання з силової підготовки за програмою «Захисту Вітчизни», зональні змагання |
Новопокровська СЗШ Солонянсьеа СЗШ №1 |
Сєргеєв В.І. Сергієнко В.Г. |
19.11 |
Конкурс літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» |
ЗНЗ району |
Шмигельський М.С. вчителі фізкультури та основ здоров’я |
до 21..11. |
«Молодь обирає здоров’я» (шкільний тур) |
ЗНЗ району |
вчителі основ здоров’я |
24.11. |
Районний тур Всеукраїнської вікторини «Знавці олімпійського спорту» |
Лабораторія інформаційних технологій Солонянської СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Бондар В.А. |
27.11. |
Грудень |
|||
Районні змагання за програмою «Захисту Вітчизни», фінальні змагання |
Солонянська СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Бітюклв А.З. |
06.12. |
Баскетбол, дівчата, фінал |
Жданівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Скульська Г.П. |
13.12. |
Баскетбол, юнаки, фінал |
Солонянська СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Волощенко Н.М. |
20.12. |